1. kép 2-ből

(Nettó: 629 843 Ft)
799 900 Ft
Egy széles és erőteljes vágóasztal a Park Pro típusok számára. Vágási szélesség 125 cm. Három szabadon forgó kés. Alkalmas hosszú fű gyors vágására hátsó kiszórással valamint Multiclipes mulcsozáshoz. A Multiclip és a hátsó szórás közötti váltáshoz nem kellenek szerszámok. A bolygó kerekek megkönnyítik a fordulást. A vágási magasság elektromosan, fokozatok nélkül szabadon állítható. Kompatibilis PARK PRO 740 IOX, PARK PRO 540 IX, PARK PRO 340 IX frontkaszás fűnyíró traktorokkal.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | 3 db |
| Meghajtás: | Ékszíj |
| Munkamagasság: | 25-90 mm |
| Munkaszélesség: | 125 cm |
| Mosó csatlakozás: | Igen |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 81,2 kg |
| Vágásmagasság állítás: | Elektromos |