1. kép 2-ből

(Nettó: 606 220 Ft)
769 900 Ft
Három késes 110 cm vágóasztal Park és Park Pro típusokhoz. A Multiclip (mulcsozás) és a hátsó kidobás funciók egy mozdulattal felcserélhetők. Elektromos magasságállítás. Bolygókerék segíti a könnyebb fordulást. Kompatibilis PARK PRO 740 IOX, PARK PRO 540 IX, PARK PRO 340 IX, PARK 740 PWX, PARK 640 PWX, PARK 620 PW frontkaszás fűnyíró traktorokkal.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | 3 db |
| Meghajtás: | Ékszíj |
| Munkamagasság: | 25-90 mm |
| Munkaszélesség: | 110 cm |
| Mosó csatlakozás: | Igen |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 79,4 kg |
| Vágásmagasság állítás: | Elektromos |