1. kép 2-ből

(Nettó: 275 512 Ft)
349 900 Ft
Kétkéses 95 cm vágóasztal, A Qiuck Flip gyorscsatlakozási rendszerrel egy pillanat alatt le és felszerelheti a vágóasztalt. A Multiclip (mulcsozás) és a hátsó kidobás funciók egy mozdulattal felcserélhetők. Elektromos magasságállítás. Kompatibilis E-PARK 220,PARK 220 frontkaszás fűnyíró traktorokkal.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | 2 db |
| Meghajtás: | Ékszíj |
| Munkamagasság: | 25-85 mm |
| Munkaszélesség: | 95 cm |
| Mosó csatlakozás: | Igen |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 52 kg |
| Vágásmagasság állítás: | Elektromos |