1. kép 2-ből

(Nettó: 196 772 Ft)
249 900 Ft
85 cm vágásszélesség. Két szinkronizált kés, cserélhető késekkel. Kézi vágási magasságállítás az új Quick Flip rendszerrel, mely lehetővé teszi a vágóasztal felemelését egyetlen mozdulattal. Kompatibilis E-PARK 220, PARK 220, PARK 120 frontkaszás fűnyíró traktorokkal.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | 2 db |
| Meghajtás: | Ékszíj |
| Munkamagasság: | 25-85 mm |
| Munkaszélesség: | 85 cm |
| Mosó csatlakozás: | Igen |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 48,6 kg |
| Vágásmagasság állítás: | Manuális |