
(Nettó: 228 268 Ft)
289 900 Ft
Az utánfutó horganyzott acélból készült a korrózió megelőzése érdekében. Eltávolítható hátsó ajtó, hátra fele billenthető az utánfutó.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kapacitás: | 240 liter |
| Gyűjtő anyaga: | Horganyzott |
| Kerekek mérete: | 16 " |
| Terhelhetőség: | 100 kg |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 49 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 325 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1140 mm |