
(Nettó: 114 882 Ft)
145 900 Ft
Nagyon praktikus, többcélú kocsi, amely talicskaként is használható. A vonóhorog összecsukható, így nem foglal feleslegesen helyet tároláskor. A test polimerből készült, ami alacsony össztömeget biztosít, és a traktorhoz való rögzítéshez szabványos összekötő csatlakozóval rendelkezik.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Súly: | 24 kg |
| Kapacitás: | 180 liter |
| Kerekek mérete: | 11 " |
| Terhelhetőség: | 75 kg |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 28,6 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 283 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1115 mm |