
(Nettó: 18 031 Ft)
22 900 Ft
Teleszkópos szár kompatibilis az akkumulátoros multifunkciós STIGA Multi-Mate, SGM 72 AE, SGM 102 AE, SGM 104 AE modellekkel. Ennek a nyélnek köszönhetően a sövények és a gyepszélek nagyon könnyen, a hátat nem megterhelő módon vághatók le.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| Méret: | Hossz: 750 mm / szél: 130 mm / mag: 290 mm |
| Tengely: | Billenthető tengely |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 1 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 40 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1100 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 285 mm |