
(Nettó: 17 244 Ft)
21 900 Ft
Vízálló nylonból készül, ideális a traktor védelme érdekében por és eső esetén, ha nincs használatban. Mindkét oldalán szellőző ablakok, egyedi kialakításának köszönhetően kompatibilis minden STIGA fűnyíró traktorral.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Anyag: | Nylon, vízálló |
| Szín: | Fekete |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 1,425 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 280 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 200 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 165 mm |