1. kép 5-ből

(Nettó: 39 291 Ft)
49 900 Ft
Kézi meghajtású hengerfűnyíró 40 cm vágási szélességgel és hátsó terelőrendszerrel. Ideális segítség kisebb kertek vagy újonnan létesített gyepek számára.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Munkaszélesség: | 40 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Ajánlott munkaterület: | 50 m2 |
| Vágásmagasság száma: | 3 fokozat |
| Termék csomagolási súlya: | 11,9 kg |
| Vágásmagasság állítás: | 25 - 60 mm |
| Termék csomagolási magassága: | 260 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 580 mm |