1. kép 2-ből

(Nettó: 11 732 Ft)
14 900 Ft
C 215 D szabványos akkumulátortöltő, kompatibilis az összes 20 V-os Stiga akkumulátorral. 2A töltőáram, normál töltési sebesség és két töltőhely. EU csatlakozóval ellátva.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Feszültség: | 20 V |
| Teljesítmény: | Töltőáram: 2A |
| Töltési sebesség: | Normál |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 0,672 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 100 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 215 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 160 mm |