1. kép 4-ből

(Nettó: 19 606 Ft)
24 900 Ft
Az E-Power EC 415 S szabványos akkumulátortöltő kompatibilis az összes 48V-os akkumulátorral. 1,5Ah töltőáram, normál töltési sebesség és egy töltőhely. EU szabványos csatlakozóval ellátva.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Feszültség: | 48V |
| Teljesítmény: | Töltőáram: 1.5A |
| Töltési sebesség: | Normál |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 0,7 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 88 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 192 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 120 mm |