1. kép 3-ből

(Nettó: 7795 Ft)
9900 Ft
20 literes hátsó fűgyűjtő a STIGA SCM 240 R hengerfűnyíróhoz.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyűjtő anyaga: | Textil |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Gyűjtő kapacitása: | 20 L |
| Termék csomagolási súlya: | 1,2 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 110 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 500 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 350 mm |