1. kép 3-ből

(Nettó: 393 622 Ft)
499 900 Ft
Kultivátor 2 + 4WD frontkaszás fűnyíró traktorokhoz. A talajmaró garantálja a gyomok hatékony eltávolítását a kavicsokkal borított felületekről.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Adatok: | 13-0978-61 |
| Munkaszélesség: | 95 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 70 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 480 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 910 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 830 mm |