1. kép 2-ből

(Nettó: 62 913 Ft)
79 900 Ft
Eredeti vetőmag- és műtrágyaszóró, fűnyíró traktorokhoz és frontkaszás fűnyíró traktorokhoz. Tökéletes kiegészítő a tavaszi használathoz. 30 literes kapacitás.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kapacitás: | 30 L, 12 kg |
| Kerekek mérete: | 380 mm |
| Munkaszélesség: | 300 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 10 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 560 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 640 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 410 mm |