
(Nettó: 621 969 Ft)
789 900 Ft
Kő, homok és sószóró kerti traktorokhoz, beleértve a frontkaszás fűnyíró traktorokat is. Különböző anyagok, például homok, só és kavics megfelelő mennyiségének elosztására tervezték.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kapacitás: | 123 L, 50 kg |
| Kerekek mérete: | 260 mm |
| Munkaszélesség: | 100 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 75 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 770 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1150 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 665 mm |