
(Nettó: 133 780 Ft)
169 900 Ft
A hótoló a STIGA Park frontkaszás fűnyíró traktorok számára ideális hótisztításhoz, utakról és a járdákból. Szélessége 107 cm. Kompatibilis a STIGA Park 120 és 220 frontkaszás fűnyíró traktorokkal.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Egyéb: | Szögbeállítási lehetőség: 1, Max. szög bal/jobb: 24 ° / 24 ° |
| Munkamagasság: | 39 cm |
| Munkaszélesség: | 107 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Munkamélység állítás: | 3 cm |
| Termék csomagolási súlya: | 29 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 140 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1070 mm |