
(Nettó: 393 622 Ft)
499 900 Ft
A hótoló csak a PARK PRO 740 IOX gépre szerelhető. 160 cm-ről 120 cm-re szűkíthető a szélessége. Alkalmas keskenyebb autóutak és járdák hóeltakarítására.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Egyéb: | Szögbeállítási lehetőség: fokozatmentes, hidraulikusan Max. szög bal/jobb: 29 ° / 29 ° |
| Munkamagasság: | 44 cm |
| Munkaszélesség: | 120 cm-től 160 cm-ig |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Munkamélység állítás: | 5 cm |
| Termék csomagolási súlya: | 61,8 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 285 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1280 mm |