
(Nettó: 708 583 Ft)
899 900 Ft
Ez a kiegészítő két független késsel rendelkezik, amelyeket különböző szögekhez lehet beállítani az optimális hóeltakarítás biztosítása érdekében. Az X-alakú hótoló a STIGA Park Pro 740 IOX elülső vágású fűnyíróval használható.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Egyéb: | Max. szög bal/jobb: 30 ° / 30 ° |
| Munkamagasság: | 50,6 cm |
| Munkaszélesség: | 130 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 71,5 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 674 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1260 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 850 mm |