
(Nettó: 236 142 Ft)
299 900 Ft
A hótoló ideális hótisztításhoz utakról, járdákról. PTO-készlethez kell csatlakoztatni. Tisztítási szélessége 125 cm, rozsdamentes fém. A munkaszög beállítható és automatikus vezérléssel rendelkezik a túlterhelés elkerülése érdekében. A hótoló gumiéllel rendelkezik. Felhasználható az alábbi gépekre:Estate: Pro 9102 XWS – Pro 9122 XWSY Tornado: Pro 9118 XWSY- Pro 9121 XWSY.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Egyéb: | Max. Szögbeállítás balra 25 fok, jobbra 34 fok |
| Munkamagasság: | 42 cm |
| Munkaszélesség: | 125 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 47 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 340 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1260 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 460 mm |