
(Nettó: 196 772 Ft)
249 900 Ft
A frontkaszás fűnyíró traktorokhoz használt hótoló ideális hóeltakarításhoz, utakról és a járdákról. Tisztítási szélessége 120 cm, a bal / jobb oldali beállítás 30 °,. Minden PARK PRO és PARK frontkaszás fűnyírótraktorra, kivéve a Park 120 és 220.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Egyéb: | Szögbeállítási lehetőség: 2, Max. szög bal/jobb: 30 ° / 30 ° |
| Munkamagasság: | 40 cm |
| Munkaszélesség: | 120 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Munkamélység állítás: | 5 cm |
| Termék csomagolási súlya: | 47 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 470 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1401 mm |