
(Nettó: 149 528 Ft)
189 900 Ft
Ez a hótoló ideális hóeltakarításhoz, utakról és a járdákról. Tisztítószélessége 107 cm, a bal / jobb oldali beállítás legfeljebb 24 °, robusztus acélból készül. Kompatibilis minden park frontkaszás fűnyíró traktorhoz, kivéve a Park 120 és 220.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Egyéb: | Szögbeállítási lehetőség: 1, Max. szög bal/jobb: 24 ° / 24 ° |
| Munkamagasság: | 39 cm |
| Munkaszélesség: | 107 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 27 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 140 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1070 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 520 mm |