1. kép 5-ből

(Nettó: 27 480 Ft)
34 900 Ft
Az E-Power EC 430 F szimpla gyorstöltő, kompatibilis az összes 48 V-os akkumulátorral. Töltőáram 3,0Ah, gyors töltési sebesség és egy töltőhely. EU szabványos csatlakozóval ellátva.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Feszültség: | 48V |
| Teljesítmény: | Töltőáram: 3A |
| Töltési sebesség: | Gyors |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 0,8 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 88 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 195 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 170 mm |