1. kép 2-ből

(Nettó: 228 268 Ft)
289 900 Ft
Eredeti fű- és levélgyűjtő, amely a Park frontkaszás fűnyíró traktorokhoz használható. Csatlakoztassa ezt a tartozékot a gép hátsó részéhez, és gyűjtse össze gyorsan és egyszerűen az elhalt leveleket. 107 cm tisztítási szélesség, 623 literes kapacitás.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Munkaszélesség: | 107 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Gyűjtő kapacitása: | 650 L |
| Termék csomagolási súlya: | 37 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 337 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1334 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 445 mm |