
(Nettó: 157 402 Ft)
199 900 Ft
STIGA eredeti kompakt fű- és lombgyűjtő Park frontkaszás fűnyíró traktorokhoz. Csatlakoztassa ezt a tartozékot a gép hátsó részéhez, és gyűjtse össze gyorsan és egyszerűen az elhalt leveleket.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Munkaszélesség: | 107 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Gyűjtő kapacitása: | 396 L |
| Termék csomagolási súlya: | 31 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 292 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1315 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 321 mm |