
(Nettó: 472 362 Ft)
599 900 Ft
Seprőgép frontkaszás fűnyíró traktorokhoz. Ideális kiegészítő, amelyet egész évben használhat, hogy tisztán tartsa kültéri területeit. 30 cm átmérőjű kefe, 85 cm munkaszélesség.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Adatok: | Kefe átmérője: 30 cm Szögbeállítási lehetőség: 3 Max. szögbeállítás, bal / jobb: 18 ° / 18 |
| Hajtás: | Ékszíj |
| Munkaszélesség: | 85 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 39 kg |
| Vágásmagasság állítás: | Kézi |
| Termék csomagolási magassága: | 1055 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 420 mm |