1. kép 3-ből

(Nettó: 708 583 Ft)
899 900 Ft
STIGA eredeti seprőgép a STIGA Park Pro 900 AWX frontkaszás fűnyíró traktorokhoz. A tökéletes kiegészítő őszre és télre. Hidraulikus emelő, a vezetőülésből történő egyszerű kezeléshez, 45 cm-es kefeátmérő, 100 cm munkaszélesség.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Adatok: | Kefe átmérője: 45 cm Szögbeállítási lehetőség: 3 Max. szögbeállítás, bal / jobb: 20 ° / 20 ° |
| Hajtás: | Ékszíj |
| Munkaszélesség: | 100 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 71 kg |
| Vágásmagasság állítás: | Hidraulikus |
| Termék csomagolási magassága: | 730 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1100 mm |