1. kép 2-ből

(Nettó: 472 362 Ft)
599 900 Ft
STIGA eredeti seprőgép a STIGA Park 300-300 M frontkaszás traktorokhoz. Tökéletes kiegészítő az őszi és téli időszakban történő használathoz. Alkalmas a homok, a törmelék, az elhalt levelek és a friss hó eltakarításához az őszi és téli időszakban.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Adatok: | Kefe átmérője: 30 cm Szögbeállítási lehetőség: 3 Max. szögbeállítás, bal / jobb: 18 ° / 18 ° |
| Hajtás: | Ékszíj |
| Munkaszélesség: | 85 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 41 kg |
| Vágásmagasság állítás: | Kézi |
| Termék csomagolási magassága: | 1055 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 420 mm |