1. kép 3-ből

(Nettó: 629 843 Ft)
799 900 Ft
Frontkaszás fűnyíró traktorokhoz (2 és 4WD) való seprő tartozék a levelek, a por, az apró törmelék és a friss hó eltakarítására szolgál a kemény kültéri felületekről, például a járdákról és a felhajtókról. A kefe átmérője 45 cm, munkaszélessége 100 cm. Ez a tartozék tökéletesen használható ősszel és télen is.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Adatok: | Kefe átmérője: 45 cm Szögbeállítási lehetőség: 3 Max. szögbeállítás, bal / jobb: 17 ° / 17 ° |
| Hajtás: | Ékszíj |
| Munkaszélesség: | 100 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 75 kg |
| Vágásmagasság állítás: | Kézi |
| Termék csomagolási magassága: | 700 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1105 mm |