1. kép 3-ből

(Nettó: 566 850 Ft)
719 900 Ft
Az első kültéri seprőgép-kiegészítő tökéletes friss hó, homok, talaj és levelek tisztításához aszfalton vagy betonon. Ezt a teljesítményleadó rendszerrel kell használni, amely lehetővé teszi a motorból származó energia átadását a szerszámhoz. A kefe átmérője 40 cm, munkaszélessége 105 cm. Estate és Tornado fűnyírótraktorokhoz. A felszereléshez szükséges a PTO KIT , mellyel egy-két perc alatt csatlakoztatható a fűnyírótraktorhoz és az alsó fűkaszát nem kell leszerelni a használathoz.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Adatok: | Kefe átmérője: 40 cm |
| Munkaszélesség: | 105 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 80 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 700 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 1120 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 1170 mm |