1. kép 9-ből

(Nettó: 23 543 Ft)
29 900 Ft
Az otthoni felhasználók számára készült könnyű és ergonómikus gép. A Stiga GT 106c elektromos fűszegélynyíró 600 W-os motorral szerelt. A teleszkópos alumínium nyél, az állítható fogantyú és a forgatható vágófej kényelmessé teszi a munkát.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 600 W |
| Szár: | Állítható |
| Damilfej: | Tap & Go 2 szál |
| Markolat: | Hurok - állítható |
| Vibráció: | bal / jobb fogantyú 2,35 / 2,35 m / s |
| Damil átmérő: | 1,5 mm |
| Munkaszélesség: | 30 cm |
| Garantált zajszint: | 96 dB |