1. kép 5-ből

(Nettó: 15 669 Ft)
19 900 Ft
Az otthoni felhasználók számára készült könnyű és ergonómikus gép. A Stiga GT 104c elektromos fűszegélynyíró 350 W-os motorral szerelt. Az állítható fogantyú kényelmessé teszi a munkát.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ház: | Műanyag |
| Motor: | 350 W |
| Szár: | Hajlított |
| Damilfej: | Tap & Go 2 szál |
| Markolat: | Hurok, puha |
| Vibráció: | bal / jobb fogantyú 3,22 / 3,22 m / s |
| Damil átmérő: | 1,4 mm |
| Munkaszélesség: | 24 cm |