1. kép 6-ből

(Nettó: 36 929 Ft)
46 900 Ft
Könnyű és ergonómikus gép. A Stiga HT 106c elektromos sövénynyíró 600 W-os motorral és 60 cm-es, lézer vágású kettős pengével szerelt. Átlátszó plexi védi a kezet a a felcsapodó gallyaktól. Az 5 fokozatban és 180 fokban forgó markolat segíti a függőleges és vízszintes vágást.is.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | Dupla, lézervágás |
| Motor: | 600 W |
| Markolat: | Forgatható 180 ° - 5 pozíció |
| Pengehossz: | 60 cm |
| Vibráció: | elülső / hátsó fogantyú 2,99 / 2,99 m / s |
| Erőforrás: | Villanymotor |
| Max. sebesség: | 1700 fordulat / perc |
| Vágási hossz: | 55 cm |