1. kép 6-ből

(Nettó: 31 417 Ft)
39 900 Ft
Könnyű és ergonómikus gép. A Stiga HT 105c elektromos sövénynyíró 500 W-os motorral és 50 cm-es, lézer vágású kettős pengével szerelt. Átlátszó plexi védi a kezet a a felcsapodó gallyaktól. Az 5 fokozatban és 180 fokban forgó markolat segíti a függőleges és vízszintes vágást.is.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | Dupla, lézervágás |
| Motor: | 500 W |
| Markolat: | Forgatható 180 ° - 5 pozíció |
| Pengehossz: | 51 cm |
| Vibráció: | elülső / hátsó fogantyú 2,85 / 2,85 m / s |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Vágási hossz: | 45 cm |
| Fogak távolsága: | 22 mm |