1. kép 14-ből

(Nettó: 196 772 Ft)
249 900 Ft
A STIGA HPS 650 RG számos felületet hatékonyan, mélyen tisztít, a kerti gépektől kezdve az udvarokig, az autókig, a kisteherautókig és az úszómedencékig. Ezt a hidegvizes mosót egy 2800 W-os villanymotor hajtja, amely maximális 150 bar nyomást ad le 550 l / h áramlási sebességgel. Az innovatív STIGA extra fogantyú és gomb a nyomás beállításához a felhasználó maximális kényelmét nyújtja. A nagynyomású tömlő 12 méter hosszú és megerősített anyagból készül. Az alumínium vezetőkkel ellátott tömlőtekercs segítségével feltekerhető. A mosószert az állítható fejű lándzsa segítségével adagolja, és az adagolást a gép elején elhelyezett gomb segítségével szabályozhatjuk. A nagyméretű gumikerekek és a teleszkópos fogantyú megkönnyíti a mozgatást, így manőverezhet bármi körül, amit tisztít, a stabilitás veszélyeztetése nélkül. A kezelőszervek könnyen hozzáférhetőek és jól láthatóak.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 2800 W |
| Kerék: | 200 mm-es gumírozott kerekekkel rendelkezik a könnyebb mozgatás érdekében |
| Markolat: | 900 mm |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Vízszűrő: | Igen |
| Kábel hossz: | 5 m |
| Max. nyomás: | 150 bar |