1. kép 8-ből

(Nettó: 173 150 Ft)
219 900 Ft
A HPS 550 R egy hideg vizes nagynyomású mosó, amely tökéletesen alkalmas tárgyak és nagy felületek tisztítására a maximális kényelem érdekében. A HPS 550 R-t egy 2500 W-os villanymotor hajtja, amely 150 bar maximális nyomással és 520 l / h áramlási sebességgel működik. A 10 méteres nagynyomású tömlő megerősített anyagból készült, és az alumínium vezetőkkel ellátott tömlőtekercs segítségével feltekerhető fel. A mosószer a lándzsa segítségével adagolható egy állítható fejjel, amelyet a gép elülső részén található gomb segítségével lehet vezérelni. A nagyméretű gumikerekek és a teleszkópos fogantyú megkönnyíti a manőverezést a takarítás körül. A kezelőszervek könnyen hozzáférhetőek és jól láthatóak. Az innovatív STIGA extra fogantyú a a legmagasabb felhasználói kényelmet biztosítja. Ez a modell számos felület mély tisztítására alkalmas, a kerti gépektől az udvarokig, autókig, furgonokig és úszómedencékig.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 2500 W |
| Kerék: | 200 mm-es gumírozott kerekekkel rendelkezik a könnyebb mozgatás érdekében |
| Markolat: | 900 mm |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Vízszűrő: | Igen |
| Kábel hossz: | 5 m |
| Max. nyomás: | 150 bar |