1. kép 13-ből

(Nettó: 125 906 Ft)
159 900 Ft
A STIGA HPS 345 R egy 145 bar nyomású, hideg vizes magasnyomású mosó, mely kényelmes és könnyű tisztítást tesz lehetővé közepes méretű területeken. A nagy kerekek és teleszkópos puha tapintású nyél segítségével könnyen szállítható és nagyon mozgékony. A STIGA HPS 345 R tömlődobbal és tartozék zsebbel van ellátva, így ideális kerti gépek, szerszámok, kertek, teraszok, lépcsők, kerékpárok, motorkerékpárok, autók, utak, autóbeálló, faelemek, homlokzatok és még sok minden más tisztítására.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 2100 W |
| Markolat: | 850 mm |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Vízszűrő: | Igen |
| Kábel hossz: | 5 m |
| Max. nyomás: | 145 bar |
| Tömlő hossza: | 9 m |