1. kép 6-ből

(Nettó: 66 850 Ft)
84 900 Ft
A STIGA HPS 235 R a kényelmes és felhasználóbarát tisztítást tesz lehetővé közepes méretű területeken. Ez a hideg vizes nagynyomású mosó nagyon könnyű és jól mozgatható a műanyag kerekek és a teleszkópos fogantyúnak köszönhetően. A STIGA HPS 235 R tömlővel és egy tartozék tároló rekesszel rendelkezik. Ideális kerti gépek, kertek, teraszok, lépcsők, kerékpárok, motorkerékpárok, autók, utak, autóbeállók, faáruk és még sok más tisztítására.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 1800 W |
| Markolat: | 850 mm |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Erőforrás: | Villanymotor |
| Vízszűrő: | Igen |
| Kábel hossz: | 5 m |
| Max. nyomás: | 135 bar |
| Tömlő hossza: | 6 m |