1. kép 5-ből

(Nettó: 43 228 Ft)
54 900 Ft
A STIGA HPS 110 egy egyszerűen használható, kompakt, magasnyomású mosó, amely számos kiegészítő elemet és tartozékot tartalmaz, így ideális kis területek könnyű tisztítására. Ez a hideg vizes magasnyomású mosó egy 1400 W-os elektromos motorral üzemel, amely 110 bar maximális nyomást biztosít 390 l / h áramlási sebesség mellett. A HPS 110 rendkívül könnyű, 5 m hosszú tömlővel van ellátva, a mosó hátulján kialakított fülek segítségével egyszerű a tartozékok tárolása. A HPS 110 tökéletes eszköz a kertészeti eszközök és szerszámok, kerti bútorok, szabadtéri játékok, kerékpárok, motorkerékpárok és robogók, járdák és utak tisztán tartására.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 1400 W |
| Súly: | 5.5 kg |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Erőforrás: | Villanymotor |
| Vízszűrő: | Igen |
| Kábel hossz: | 5 m |
| Max. nyomás: | 110 bar |
| Teljesítmény: | 1400 W |