1. kép 10-ből

(Nettó: 31 417 Ft)
39 900 Ft
A STIGA BL 130c V egy elektromos lomfúvó, amely lombszívóként is használható. 2600 W-os villanymotor hajtja, amely garantálja a teljesítményt és a megbízhatóságot, mely jobb a hagyományos lombfúvóknál, 92 m/s légsebességet elérve. Az alacsony rezgés- és zajszint lehetővé teszi a nyugodt munkát. A könnyen felszerelhető készlet (cső, gyűjtő) segítségével az BL 130c V lombfúvót lomszívóként is használhatja: a fémpengék finomra aprítják a felszedett anyagot, és összegyűjti egy 45 literesgyűjtőzsákba.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 2600 W |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Légsebesség: | max. 92 m / s |
| Garantált zajszint: | 98 dB |
| Levegőszállítás: | 7 m³ / perc |
| Motor fordulatszám: | Maximális: 16800 rpm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Gyűjtő kapacitása: | 45 L |