1. kép 7-ből

(Nettó: 47 165 Ft)
59 900 Ft
A Stiga CS 122c Q elektromos láncfűrészt könnyű súly, ergonomikus forma, alacsony vibráció jellemzi. 2200 W-os motorral, 16 " / 40 cm-es vezetőlemezzel szerelve. Kettős láncfékkel, automatikus olajszivattyúval és gyors láncfeszítő rendszerrel van ellátva.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 2200 W |
| Markolat: | Puha markolat |
| Olaj pumpa: | Automatikus |
| Vibráció: | elülső / hátsó fogantyú 5,28 / 4,44 m / s |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Olajtartály: | 0,13 L |
| Láncsebesség: | 11 m / s |
| Feszítő rendszer: | Gyors oldalfeszítés |