1. kép 6-ből

(Nettó: 36 142 Ft)
45 900 Ft
A Stiga CS 118c (14" ) elektromos láncfűrészt könnyű súly ergonomikus forma, alacsony vibráció jellemzi. 1800 W-os motorral, 14 " / 35 cm-es vezetőlemezzel szerelve. Automatikus olajszivattyúval és gyors láncfeszítő rendszerrel ellátva.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 1800 W |
| Markolat: | Puha markolat |
| Olaj pumpa: | Automatikus |
| Vibráció: | elülső / hátsó fogantyú 4,14 / 4,68 m / s |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Olajtartály: | 0,13 L |
| Láncsebesség: | 10 m / s |
| Vágási hossz: | 35 cm, 14" |