1. kép 6-ből

(Nettó: 86 535 Ft)
109 900 Ft
A Stiga Bio Silent 2500 komposztaprító a 8 élű aprítóhengerével akár a 40 mm-es ágakat is összeaprítja. A zúzalék kiválóan alkalmas virágágyások takarására. Az aprítógép egy 2500 W-os motorral működik és egy 60 L-es műanyag tartályba gyűjti az aprítékot. A kerekeknek és az adagolóra szerelt fogantyúnak köszönhetően biztonságosan és könnyen mozgatható.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | Forgó henger 8 késsel |
| Motor: | 2500 W |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Gyűjtő anyaga: | Műanyag |
| Munkaszélesség: | Maximális ág átmérő 40 mm, állítható |
| Garantált zajszint: | 97 dB |
| Motor fordulatszám: | 2850 rpm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |