1. kép 3-ből

(Nettó: 55 039 Ft)
69 900 Ft
A STIGA BIO MASTER 2200 aprító zúzaléka kiválóan alkalmas virágágyások takarására. A két reverzibilis kés akár 40 mm széles ágakat is képes apró darabokra forgácsolni, amelyeket ezután a kertészeti feladatokhoz használhatnak. A BIO MASTER 2200 egy 2200 W-os motorral működő elektromos aprító. Gyorsan összeszerelhető és szétszerelhető, kompakt, a termékhez tartozik egy 50 literes zsák és kerekek.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | Dupla reverzibilis kések |
| Motor: | 2200 W |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Gyűjtő anyaga: | Textil |
| Munkaszélesség: | Maximális ág átmérő 40 mm |
| Garantált zajszint: | 102 dB |
| Motor fordulatszám: | 3650 rpm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |