1. kép 5-ből

(Nettó: 55 039 Ft)
69 900 Ft
A Stiga SV 415 E elektromos gyepszellőztető a talajba vágva utat nyit a víznek és az oxigének a fű gyökeréhez, ezáltal felgyorsítja az új hajtások növekedését és kedvező feltételeket biztosít az egészséges, dús gyep számára. Könnyű és egyszerűen használható, 1500 W-os motorral működik. A 44 db rugós fog vagy a 20 db kés végzi a munkát. A munkamélység -13 mm és +4,5 mm között állítható. A száraz füvet és a mohát az 50 l-es hátsó zsákba gyűjti össze.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | 44 db rugós fog vagy 20 db kés |
| Motor: | 1500 W |
| Vibráció: | bal / jobb fogantyú 3,05 m / s |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Max. sebesség: | 4000 rpm |
| Munkamagasság: | Központosított, -13 mm és +4,5 mm között |
| Munkaszélesség: | 38 cm |
| Garantált zajszint: | 94 dB |