1. kép 10-ből

(Nettó: 47 165 Ft)
59 900 Ft
A Stiga SV 213 E elektromos gyepszellőztető a talajba vágva utat nyit a víznek és az oxigének a fű gyökeréhez, ezáltal felgyorsítja az új hajtások növekedését és kedvező feltételeket biztosít az egészséges, dús gyep számára. Könnyű és egyszerűen használható, 1300 W-os motorral működik. A 36 db rugós fog vagy a 16 db kés végzi a munkát. A munkamélység -6 mm és +4 mm között állítható. A száraz füvet és a mohát az 40 l-es hátsó zsákba gyűjti össze.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | 36 db rugós fog vagy 16 db kés |
| Motor: | 1300 W |
| Vibráció: | bal / jobb fogantyú 3,05 m / s |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Munkamagasság: | Központosított, -6 mm és +4 mm között |
| Munkaszélesség: | 32 cm |
| Garantált zajszint: | 94 dB |
| Motor fordulatszám: | 3900 rpm |