1. kép 3-ből

(Nettó: 70 787 Ft)
89 900 Ft
Könnyű és kompakt. A Stiga HT 525 sövénynyíró alkalmas kisebb bokrok és impozáns sövénye vágására. Nagy teljesítményű, 22,5 cm3-es motorral szerelt. A 60 cm-es duplán edzett lézervágott kés precíz és gyors vágást biztosítva tökéletes a kerti munkákhoz. A rugórendszer csökkenti a karokat és a kezeket terhelő rezgéseket. A 180 ° -ban elforgatható markolat kényelmes, a függőleges és a vízszintes vágáshoz is.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | duplán edzett ónozott pengék a tökéletes és precíz vágás érdekében |
| Motor: | 2 ütemű |
| Markolat: | Forgatható 180 ° - 3 állás |
| Pengehossz: | 60 cm |
| Vibráció: | elülső / hátsó fogantyú 2,6 m/s2 |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Teljesítmény: | 650 W |
| Vágási hossz: | 46 cm |