1. kép 7-ből

(Nettó: 66 850 Ft)
84 900 Ft
A Stiga BL 530 V benzinmotoros lombfúvó,-szívó ötvözi mindazt, ami segíti a kertek és különböző felületek levelektől, szennyeződésektől történő gyors és hatékony megtisztítását. 27 cm3-es motorral szerelt kompakt méretű, jól kiegyensúlyozott gép, mely kiváló manőverezhetőséget és fáradságmentes használatot biztosít. A motort rugórendszer szigeteli el a fogantyúktól, így kevés vibráció éri a használót. Mindehhez alacsony zajszint és alacsony károsanyag kibocsátás párosul. A lombfúvó gyűjtőzsákkal együtt kapható.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 2 ütemű |
| Súly: | 4,8 kg (5,9 kg zsákkal, szívócsővel) |
| Vibráció: | 2,06 (felső) - 1,33 (alsó) m / s² |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Tartozékok: | Gyűjtőzsák |
| Légsebesség: | max. 72 m / s |
| Teljesítmény: | 0,8 kW |
| Lökettérfogat: | 27,6 cm³ |