1. kép 3-ből

(Nettó: 58 976 Ft)
74 900 Ft
A Stiga BL 530 benzinmotoros lombfúvó ötvözi mindazt, ami segíti a kertek és különböző felületek levelektől, szennyeződésektől történő gyors és hatékony megtisztítását. 27,6 cm3-es motorral szerelt kompakt méretű, jól kiegyensúlyozott gép, mely kiváló manőverezhetőséget és fáradságmentes használatot biztosít. A motort rugórendszer szigeteli el a fogantyúktól, így kevés vibráció éri a használót. Mindehhez alacsony zajszint és alacsony károsanyag kibocsátás párosul.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 2 ütemű |
| Súly: | 4,8 kg |
| Vibráció: | 2,06 (felső) - 1,33 (alsó) m / s² |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Légsebesség: | max. 72 m / s |
| Teljesítmény: | 0,8 kw |
| Lökettérfogat: | 27,6 cm³ |
| Garantált zajszint: | 109 dB |