1. kép 6-ből

(Nettó: 70 787 Ft)
89 900 Ft
Könnyű súlyának, optimális kiegyensúlyozásának köszönhetően a Stiga PR 730 kiváló egykezes gallyazófűrész. 26,9 cm-es benzinmotorral működik és 10 ""/ 25 cm-es vezetőlemezzel van szerelve. Az olajpumpa és a láncfeszítés szabályozható.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lánc: | 3/8" 1,3mm |
| Láncsebesség: | 22,8 m/s |
| Teljesítmény: | 0,7 kW |
| Lökettérfogat: | 26,9 cm³ |
| Feszítő rendszer: | Oldalsó csavar feszítés |
| Láncvezető hossza: | 25 cm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 5,34 kg |