1. kép 13-ből

(Nettó: 141 654 Ft)
179 900 Ft
A Stiga BL 980 R háti motoros lombfúvó az egyik legerőteljesebb professzionális benzinmotoros lombfúvó. Az erőteljes 75,6 cc (3,1 kW) motor és a hatékony ventilátor nagy légmennyiséget (25 m3/min) és légsebességet (100 m/sec) biztosít a tökéletes munkához. Az automata szívató könnyen és gyorsan indíthatóvá teszi a gépet. A professzionális légszűrő biztosítja a hosszú üzemidőt és a problémamentes működést. A háti heveder egyenletesen osztja el a súlyt (11,6 kg) a háton. Az egyedi Stiga kezelőkarral pontosan szabályozhatja a levegő mennyiségét és irányíthatja azt a munka felületre, így hatékony és tökéletes munkát végezhet.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 2 ütemű |
| Súly: | 11,6 kg |
| Markolat: | joystick |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Légsebesség: | 100 m / s |
| Teljesítmény: | 3,1 kW |
| Lökettérfogat: | 75,6 cm³ |
| Garantált zajszint: | 112 dB |